ga naar   Obase
Nieuwsbrief 28 mei

Beste ouder(s)/verzorger(s),

Leerlingenvervoer.
Via deze weg wil ik jullie eraan herinneren dat dit weekend de aanvragen voor het leerlingenvervoer ingediend moeten zijn.

Schoolzwemmen.
Na overleg binnen ons team hebben we besloten vanaf volgend schooljaar te stoppen met schoolzwemmen. Het zwemmen kost namelijk veel van onze kostbare onderwijstijd. Ook merken we dat steeds meer leerlingen moeite hebben met het ’schakelen’ tussen het zwemmen en de schoolsituatie. In plaats van de zwemles krijgen de kinderen van de middenbouw, net als alle andere kinderen van onze school, vanaf volgend schooljaar 2 keer per week een uitdagende gymles van onze vakleerkracht. Aan beweging zal het de kinderen dus niet ontbreken😊.

Met vriendelijke groet,
Maartje de Viet.

BERICHT VAN HET ZWEMBAD: SCHRIJF JE IN VOOR ONZE OPFRISCURSUS!
Hey,
We hebben met zijn allen een tijdje niet kunnen zwemmen. Misschien neem jij deze zomer ook weer lekker een duik!
Weet jij alle zwemslagen nog, of ben je het een beetje vergeten? Voel jij je nog helemaal zwemveilig?
Door niet regelmatig te zwemmen, kan de zwemvaardigheid, die opgebouwd is tijdens het Zwem-ABC, wat terugzakken.  Speciaal daarvoor hebben we onze korte opfriscursus ontwikkeld. In 3 superleuke lessen, zorgen wij ervoor dat jij weer helemaal zelfverzekerd een duik kan nemen!
Doe jij ook mee?! Schrijf je in en ga voor een zwemveilige zomer! 3 lessen – 60 minuten per les – € 39,95

Ga jij ook zwemveilig deze spetterende zomer in?! GA NAAR LACO.EU/OPFRISCURSUS EN SCHRIJF JE IN!

SCHOOLFRUIT
De komende week is de laatste schoolfruitweek. We krijgen komkommer, ananas en appels.
De afgelopen periode hebben de kinderen drie keer per week fruit of groente gekregen. De bedoeling van dit project (dat wordt betaald door de Europese Unie) is dat kinderen gewend raken aan gezonde tussendoortjes.
Voor meer informatie kunt u kijken op de website www.euschoolfruit.nl

VISDIEFJE
Wist je dat?

  • we over de brandweer werken?
  • dat een heel leuk thema is?
  • de kinderen veel leren over blussen, vuur, de brandweerwagen en de brandweerman?
  • we een groepswerk maken?
  • dat een brandweerwagen van hout wordt?
  • de kinderen allemaal mogen timmeren?
  • dat supergoed gaat?

SCHOLEKSTER
We zijn deze week druk bezig met de Cito-toetsen, er wordt hard gewerkt! Tussendoor doen we natuurlijk ook nog andere dingen, zoals … smullen van het schoolfruit. Deze week kregen we meloen, sinaasappels en snacktomaatjes. Lekker hoor!
De juffen en de meester

STRANDLOPER
Alweer een week hard gewerkt!
De meeste Cito’s zijn klaar. Knap hoor.
De resultaten worden uiteraard met u besproken tijdens de rapportgesprekken.
De juffen

AALSCHOLVER
Deze kortere week hebben we hard gewerkt aan de CITO toetsen, we zijn al een heel eind klaar! Volgende week ronden we de toetsperiode af en gaan we alweer naar het einde van het schooljaar.
We hebben nog steeds van behoorlijk wat kinderen het ondertekende OP niet ontvangen, dit ondanks herhaald vragen. We gaan dan ook de betreffende ouders een Parro doen met het verzoek om deze alsnog mee te geven.
Heeft u thuis het rapport van uw kind nog liggen? Dan mag dat ook mee naar school!
Komende week staat juf Mieke op maandag en woensdag in de groep, Juf Janneke op dinsdag, donderdag en vrijdag. Juf Nienke, meester Sven en juf Anne zijn er gewoon op hun vaste dagen.
De juffen en de meester

VERJAARDAGEN
2 juni: Sem

OP DE KALENDER
Vrijdag 11 juni: Studiedag, kinderen vrij
Vrijdag 2 juli: Studiedag, kinderen vrij

Onze contactgegevens