ga naar   Obase
Nieuwsbrief 11 februari 2022

Beste ouder(s)/verzorger(s),

Studiedag.

Afgelopen woensdag hadden we een studiedag met het team. Deze dag stond in het teken van kwaliteiten. Kwaliteiten die wij zelf als team in huis hebben en kwaliteiten die we bij onze leerlingen zien en verder kunnen ontwikkelen. Iedereen heeft namelijk veel verschillende kwaliteiten in zich. Sommige zijn sterk ontwikkeld, anderen zijn nog minder ontwikkeld. Uit onderzoek is gebleken dat mensen die hun kwaliteiten kennen en bewust inzetten gelukkiger zijn. Wanneer we ons als mens richten op wat goed gaat en op onze idealen leidt dat tot hogere motivatie, meer zelfvertrouwen en effectiever gedrag. Wij zijn enthousiast geraakt om met deze kennis aan de slag te gaan. We hebben al verschillende manieren bedacht om onze leerlingen zicht op hun eigen kwaliteiten te geven. Op een later moment zullen we jullie meer vertellen over onze aanpak rondom kwaliteiten in de school. Misschien is het een leuk idee om thuis ook bewust op zoek te gaan naar de kwaliteiten die je kind laat zien en deze te benoemen?

Met vriendelijke groet,

Maartje de Viet.

SCHOOLFRUIT

Volgende week krijgen de kinderen:

Grapefruit, peen, appel

VERJAARDAGEN

16 februari: Luca

OP DE KALENDER

Maandag 28 februari t/m vrijdag 4 maart: Voorjaarsvakantie

Onze contactgegevens